273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Poradzcie ktory split pracuje cicho w jest w miare niezawodny :)

mnie sie podoba ,ale mirror, nie wiem czy cicho pracuje bo nie mam

dość cicho ,pracuje

Ja własnie zastnawiam sie jaką klimatyzacje wybrac do mieszkania. Zalezy mi na tym, aby cicho pracowała i tez zeby w miare oszczędna była. Jesli macie jakieś doświadczenie to podzielcie się opinia. Bde bardzo wdzięczna.

Możesz wziąz tego Artcoola LG, wiele ludzi ma go w domkach i mieszkaniach. Ja tez zamowiłem sobie. One w miare cicho pracują i maja ładny design.

ja również się zgodzę z tym ,że klimatyzacja LG ma świetny wygląd

no i teraz dylemat - "świetnie" wyglądające LG, czy też lepszy, cichszy, sprawniejszy i tańszy (!) klimatyzator porządnej firmy, a nie GoldStara...

a co się czepiasz tej klimatyzacji miałeś ją, bo ja mam i jakoś działa mi wszystko w porządku i tak ładnie wygląda ,a nie może wezmę jakieś pudło przedpotopowe powieszę ,weś się człowieku ogarnij każdy kupuje to co chce i za ile chce a jak będzie ktoś chciał coś innego to sobie kupi

a co się czepiasz tej klimatyzacji miałeś ją, bo ja mam i jakoś działa mi wszystko w porządku i tak ładnie wygląda ,a nie może wezmę jakieś pudło przedpotopowe powieszę ,weś się człowieku ogarnij każdy kupuje to co chce i za ile chce a jak będzie ktoś chciał coś innego to sobie kupi
no właśnie "... jakoś działa..." i ja nie przeczę, ale jak ktoś chce, żeby to było lepiej niż "jakoś", to niech kupi coś innego. Zresztą, nie wiem czy pamiętasz te czasy, ale wieże i telewizory GoldStar też "jakoś działały", ale każdy, kto nie był ślepy i głuchy widział i słyszał różnicę w porównaniu np. z Sony czy Panasoniciem. Tak samo jest też z klimą. Każdy, kto ma trochę doświadczenia zauważy różnicę.

A co o Daikinie sądzicie?

ja szczerze mowiąc, to jeszzce nie słyszałam o takiej firmie, ale chetnie poczytam cos na jej temat. Do tej pory to spotkałam sie u znajomych z klimą LG i Sanyo.

A co o Daikinie sądzicie?
Dobry, na pewno lepszy od LG. Moim zdaniem trochę za bardzo rozbudowana elektronika, w związku z czym ciężko znaleźć kompetentny serwis. Oczywiście zwykły przegląd czy montaż to prawie każdy zrobi, ale jak się zaczyna coś poważniejszego, to już problem... Na szczęście rzadko się psują.

skoro bardzo ma rozbudowana elektronike to wieszke prawdopodobieństwo na częste awarie :/ ja szukam naprawde jakiejś prostej, ale porządnej.

skoro bardzo ma rozbudowana elektronike to wieszke prawdopodobieństwo na częste awarie :/ ja szukam naprawde jakiejś prostej, ale porządnej.
Napisałem, że na szczęście rzadko się psują... a co do rozbudowanej elektroniki - komputer masz z procesorem np. Dual Core czy może mniej rozbudowany 386?

A co o Daikinie sądzicie?
Dobry, na pewno lepszy od LG. Moim zdaniem trochę za bardzo rozbudowana elektronika, w związku z czym ciężko znaleźć kompetentny serwis. Oczywiście zwykły przegląd czy montaż to prawie każdy zrobi, ale jak się zaczyna coś poważniejszego, to już problem... Na szczęście rzadko się psują.
Czy lepszy to nie wiem na pewno nie gorszy ale nie leszy. Moje doświadczenia z klimatyzatorami LG są bardzo pozytywne. Kultura pracy jak i awaryjność są bez zarzutu.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.