273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Poradzcie ktory split pracuje cicho w jest w miare niezawodny :)

muszę się zgodzić z przedmówca, LG ma najcichszą ofertę

buheheh...żal mi was z tym LG..najcichszy i wogóle super jest, jeszcze powiedzcie ze ArtCool to nalepsze co może być..wyje jak wentylator dachowy i wentylatory sidają po jakimś czasie - ot to. LG jak już pisałem w innym temacie jaest jak tanie ciuchy z chin: jest ładny i tani jako nowy w pudełku..po paru praniach mogą służyć jako szmata do podłogi.

masz pojecie proszę cię jak nie miałeś z nim do czynienia to sie nie pruj

mam artcoola i bardzo cicho pracuje

ja nie mam ale kolega ma i nienażeka

ja z własnego doświadczenia powiem ,ze cicho pracuje klimatyzacja lg ja mam akurat artcoola

no one maja sprężarkę inwertorowa i chyb to dlatego znaczy tak mi sie wydaje:)

tak cicho chodzą, to trzeba im przyznać

my z siostra mamy ja w domu i na prawde cicho pracuje

jeszcze nie mam jej zamontowanej,jak będę już mieć to sie wypowiem

no niestety powtórzę sie ale LG cicho pracują

no niestety powtórzę sie ale LG cicho pracują
A ja się nie zgodzę z taką teorią.
Jeśli ktoś ma blisko do Tarnowa to zapraszam na ul. Norwida 11, Pan ma tam zamontowanego LG art coola i zwykłego mitsubishi electric on/off. LG na 1 biegu jest tak samo głośny jak ME na trzecim : ))
Polecam odwiedziny. Na mnie takie z bliska porównanie (i usłyszenie) zrobiło wrażenie!

ja mam tylko LG zmontowana i nie wiem ja działają inne ale dla mnie ta wcale głośno nie działa

ja nie mam klimatyzacji i sie nie znam mnie sie bardzo te LG to z wyglądu podobają

jeśli cicha to ArtCool galeria

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.