273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Per Eco

Najlepsze ceny na Per Eko ma teraz Fugeo.pl

Przykład:
http://www.fuego.pl/3773_PER-EKO_KSR_14_kW.html

Wynegocjowałem jeszcze pare stówek upustu.

Ameryki nie odkryłeś. Przecież ich reklama to "Na Fuego Zawsze Taniej" i zawsze obniżą cenę żeby byc najtańsi. Na tym się opierają - na najnizszej cenie.

a ja mam per eko od 10 lat i nie narzekam,końca jego pracy nie widać

palimy w tym kotle pierwszy sezon właściwie to parę razy bo dopiero się zaczął a same problemy .Sterownik już się zepsuł a serwis zamiast przyjechać i wymienić proponuje klientom wysyłkę nowego sterownika i żeby sami sobie wymieniali wg instrukcji. Jeśli przyjadą sami to trzeba 2tygodnie czekać.

mam piec per eko 4 lata i tyle samo lat klopoty.caly czas cos sie psuje.wymieniony komputer i caly wklad pieca bo zrobila sie dziura.wegla tez duzo pobiera.nigdy wiecej nie kupie takiego pieca.piwnica brudna.pzrymierzam sie kupic piec dwufunkcyjny na gaz.pozdrawiam.

kupilem per eco do domu u rodzicow chodzi bez uwag 5 sezon ozenilem sie i wyprowadzilem z domu i do swojego mieszkania tez go kupilem super sprawa 12Kw wszystko oprucz podajnika polecam pozdrawiam

Panowie i Panie na tym forum tak czytam wasze opinie i jedziecie po tym per eko jak po burej suce ale przecież nikt wam nie kazał tego kupować ja mam od 2 sezonów KSPDUO 19 kW i jak czytam wasze opinie to mam coraz większe oczy bo ja nie mam żadnych problemów z tym piecem. po zainstalowaniu wezwałem serwis do sterownika przyjechali wymienili sterownik i po sprawie. pale węglem ekoret 23 000 wartość opałowa próbowałem marketoskim błotem palić" eko groszkiem" bo to było mokre wartości opałowej to nie wiadomo ile miało bo to co deklarowali na worku to na pewno nie miało kamienia miało w brud. paliłem też miałem i też wszystko ok owies też się nieźle spalał próbowałem zrębki i też się dobrze w nim spalały więc nie widzę powodu aby tak ganić tego producenta. wagi pieców nie ma co porównywać należy porównać przekroje i powierzchnie wymiennika a nie wagę bo to nie świadczy o grubości blach.

Ktoś wie jak ustawić zawirowywacze w kotle Per-Eko KSX 26? Są dwa poziomy na których powinny te blachy być umieszczone. Ale w jaki sposób? Tego instrukcja nie podpowiada.

Wiec waga pieca o czym świadczy?? Ten który jest cięższy o 100kg a jest tej samej mocy od lżejszego i ma tą samą budowę to co kamienie ma w środku co? raczej nie jest zrobiony z grubszej blachy!!!!!!

Kocioł Per-Eko Master 16 kW mam już co prawda zamówiony, ale czytając opinie zaczynam się niepokoić. Ale są też osoby zadowolone co prawda w mniejszości więc zobaczymy. Mam nadzieję, że wersja Master będzie bezproblemowa.

pozdr.

Zapomniałem napisać, że sprawdziłem jeszcze wagę Per-Eko Master 16 kW w porównaniu do podobnego kotła Zębiec Wenus 15 kW , który też brałem pod uwagę i są porównywalne - co wróży dobrze :-) .

.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.