265
264
226
Strefa ekspertów HVACR

Opinie o piecach Ecomag

Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat kotłów ecomag, a na allegro wystawiają aukcje w atrakcyjnej cenie. Używa, kupił ktoś piec od nich? Co o nich sądzicie? Są jakieś problemy?

Pozdrawiam
Franek007

Mam ten kocioł od wakacji tego roku, na razie żadnych problemów. Brat też się na niego zdecydował i czeka już za dostawą.

Jestem hydraulikiem, zamontowałem już wiele tych piecy, polecam je także swoim klientom i nie maja żadnych problemów. Polecam

Wszystko w porządku. polecam

Jednak się zdecydowałem, od miesiąca pale w tym kociołku i nie mam żadnych problemów. Dodatkowo serwisant telefonicznie pokierował mnie jak dostosować sposób podawania groszku i spalam na prawdę niewiele opału. Polecam te firmę!

Prowadzę hurtownię i od roku współpracuję z tą firmą. Osobiście nie mam żadnych problemów, klienci są bardzo zadowoleni i jak do tej pory reklamacja jeszcze żadna się nie zdarzyła.

Pozdrawiam

Kolega polecił mi ten piec, kupił go 2 lata temu i nie ma żadnych problemów. Do mnie przyjechał wczoraj i na prawdę jestem zadowolony z jakości wykonania. Na razie walory estetyczne na duży plus, na pewno po zimie wrócę tutaj napisać jak u mnie to wyglądało.

bardzo dobra cena za taką jakosc. jestem pod wrazeniem

Czekałem za kotłem 2 tygodnie, ale było warto. Kierowca elegancko rozładował ze samochodu piec tam gdzie chciałem, przesyłka dotarła bezpiecznie, a jakość wykonania jest na prawdę dobra. Mogę śmiało polecić firmę ecomag.

prosze o numer serwisanta

mam piec 25kw jakie są parametry ustawienia dziękuje

Dzwoniłem ostatnio do nich, bo też miałem problem, tutaj masz numer- 607 155 596. Ja mam ten standardowy sterownik Negros. Przywróciłem ustawienia fabryczne i potem regulowałem tylko czasem podawania i mocą dmuchawy. Jak się robiły spieki to mniej powietrza ustawiałem, a jak się nie dopalało to zmniejszałem czas podawania. Teraz wszystko działa. No i jeszcze z tego co się dowiedziałem ważne jest, aby na palniku był taki kopiec jak kret robi.
Powodzenia

Witam zakupiłem kocioł firmy Ecomag. Co do kotła piec wykonany dobrze estetycznie nie można mu nic zarzucić. Panowie ale podajniki w tych kotłach to jest jedna wielka porażka. Ja już reklamowałem ze trzy razy, bo po rozruchu musiałem kluczem ruszać śrubę że groszek podawała. porażka podajnik frimy KOM-Ster porażka złe rozwiązanie przekładni dwa razy mi się rozsypała. Poszedłem po kosztach niestety i musiałem kupić pożądną przekładnię podwójną teraz groszek szczela i mieli podaje bez problemu. Nie dajcie się wkręcić producentowi Bo Pani twierdzi że oni nie mają żadnych problemów z tymi podajnikami jeden duży blew ja to przerabiałem więc mogę coś powiedzieć i stwierdzam że musi być podwójna przekładnia kątowa i problem rozwiązany.

Piec 25 kw zaczynam użytkować trzeci sezon jak narazie żadnych problemòw . Przed sezonem grzewczym dobrze jest przeczyścić otwory powietrzne w retorcie lepiej się wypala eko i łatwiej ustawić sterownik

Witam chciał bym się dowiedzieć jak kotły się sprawują z tej firmy ecomag z pleszewa

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.