265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

Oczyszczacz powietrza

Witam,
Potrzebuje sprawdzonych opinii o oczyszczaczach powietrza, najlepiej od osób, które już go przetestowały. Chodzi mi głównie o ich opłacalność - czy wydatek rzędu 1-2 tys. ma sens, czy powietrze faktycznie jest czystsze? Pytanie kieruję w szczególności do osób, które mają w domu alergików.

Pozdrawiam

U nas w domu jest oczyszczacz firmy philipiaka, jest czuły na typowe alergeny unoszące się w powietrzu. To zakup na lata, oczywiście musisz wymieniać filtry. Nie kosztuje mało, ale warto. Nawet jak nie jesteś alergikiem odczujesz różnicę.

Mam oczyszczacz powietrza marki Sharp i jestem bardzo zadowolony. Jestem alergikiem i muszę przyznać, że ogromnie ułatwia mi on życie. Dodatkowym plusem jest jeszcze funkcja nawilżania. Osobiście polecam Ci ten model: Nowy oczyszczacz powietrza sharp na home7.pl

Ja zastanawiam się nad takim modelem, ale nie mam pewności, jak się u mnie sprawdzi: oczyszczacz sharp kc a50euw
Gdyby ktoś miał doświadczenie z nim (*albo po prostu z tą firmą) to byłabym wdzięczna za opinie. Widziałam, że niektórzy polecają właśnie firmę Sharp.

Polecam rzucić okiem na Xiaomi Air Purifier 2. Równie wydajny jak Sharp 50 a kosztuje 3x mniej.

To akurat fakt. Obecnie media nagłaśniają temat smogu i dobrze! Trujemy się strasznie ;/

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.