273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Mierniki do pomiarów skuteczności wentylacji

Nie rób z Adama ciemniaka (blake) gdzie kupić mierniki CO2 czy wilgotności względnej to mozna nawet w googlach znaleść. Skuteczność wetylacji to nie to samo co strumień wentylacji, nawet jak kretyn to odbiera. Ale znam ludzi zajmujących się powietrzem w PZH (np. dr Krogulski) i do kretynów broń Boże ich nie zaliczam!!!!

Adam napisał "...gdzie można kupić takie mierniki...?" więc nie pisz, że robie z kogokolwiek ciemniaka bo jak czytam co piszesz to mi sie nóż w kieszenie otwiera.
Ktoś pyta ja odpowiadam, więc o co chodzi... ?????

Przecież KIMO nie sprzedaję takich mierników!!b

Widziałam mnóstwo mierników w http://pckliper.pl , więc może od nich zacznij. Jeśli nie maja, to podpowiedzą, gdzie dostać ewentualnie jak postępować w przypadku wszelkich problemów z elektronika i nie tylko.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.