273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

kotły,piece Domino z pleszewa.UKS

polecam kotły domino niska cena dobra jakość

polecam kocioł domino uks ;koledzy co za bzdury piszecie dobry kociol
wydajny jest ok

kotłospaw nędza

Ja zakupilem 3 lata temu taki kociol wlasnie ze wzgledu na cene pale w nim naturalnym ciagiem ii wszystko w porzadku.Oczywiscie sezon mi zajol jak palic w tym kotle, aby go nie zniszczyc.Bo widze ze kazdy tylko pisze ze drogi najlepszy ,ale nawet drogi w rekach laika nie bedzie tak wydajny jak chcecie.
pozdrawiam

Witam, ja mam kocioł domino P od p. Łukasza z Pleszewa od ponad 2 lat. żadnych problemów, pracuje idealnie od dnia podłączenia. Sami go montowaliśmy, nie wiem jak z reklamacjami bo nigdy nie było takiej potrzeby. Ale kontakt ze sprzedającym rewelacyjny. Na każdy telefon udzielał instrukcji i doradzał. Podajnik działa ok, sterownik też. Jestem jak najbardziej zadowolona. Dodam że piec jest na eko groszek, ale paliliśmy też resztkami drewna i węgla na rusztach, również bez problemu.

ja też odradzam do momentu zakupu wszystko pięknie a pozniej zero pomocy ze strony sprzedająceho chamska obsluga przez telefon mielismy problem z ustawieniem mikroprocesora Proton nie mogę do dzisiaj doprosić się jakiejkolwiek pomocy serwisowej a niby 5 lat gwarancji odradzam zakup

nie kupujcie państwo pieca Domino ja mam i to moje przeklenstwo!!!! nie wiem jak sie teraz ustrojstwa pozbyć problem z ustawieniami serwis tylko na telefon i jeszcze niegrzeczna obsługa odradzam zakup to tragedia nie męczcie się jak ja

[quote:Alina g.]cena kotła była bardzo atrakcyjna.ale jego jakość i serwis to tragedia.Mam ten kocioł i był to najgorszy zakup w moim życiu.Odradzam każdemu.Po zakupie nikt mi juz nie chce pomoc.twierdzą ze to wina opału chociaż z każdego placu w mieście kupiłam opał.Wychodzi na to że kazdy w miescie ma zły opał a ich kocioł jest idealny.Brednie.,[/quote]
Nie zgodzę się z tobą, mam od nich kocioł i nie mam żadnych problemów, co do serwisu, to równiez nie mogę się do niczego doczepić, a korzystałem z funkcji on line ze strony. Może po prostu masz coś nie tak z ustawieniami pieca, bo u mnie wszystko w jak najlepszym porządku, jak sobie w każdym razie firmę Mocek chwalę

[quote:Alina g.]cena kotła była bardzo atrakcyjna.ale jego jakość i serwis to tragedia.Mam ten kocioł i był to najgorszy zakup w moim życiu.Odradzam każdemu.Po zakupie nikt mi juz nie chce pomoc.twierdzą ze to wina opału chociaż z każdego placu w mieście kupiłam opał.Wychodzi na to że kazdy w miescie ma zły opał a ich kocioł jest idealny.Brednie.,[/quote]
Nie zgodzę się z tobą, mam od nich kocioł i nie mam żadnych problemów, co do serwisu, to równiez nie mogę się do niczego doczepić, a korzystałem z funkcji on line ze strony. Może po prostu masz coś nie tak z ustawieniami pieca, bo u mnie wszystko w jak najlepszym porządku, jak sobie w każdym razie firmę Mocek chwalę

[quote: pinki]Słabe kotły,jak wiele na rynku.Niska cena ,słaba jakość.Z Pleszewa polecam kotły Grobelny[/quote]
Cena niska, ale co do jakości to się nie zgodzę, używałem w tym sezonie 2 rok i nie ma najmniejszego problemu

[quote: laik]nie kupujcie państwo pieca Domino ja mam i to moje przeklenstwo!!!! nie wiem jak sie teraz ustrojstwa pozbyć problem z ustawieniami serwis tylko na telefon i jeszcze niegrzeczna obsługa odradzam zakup to tragedia nie męczcie się jak ja[/quote]
Chyba konkurencji przeszkadza i to mocno firma Mocek. Po pierwsze zaznaczam, że nie mam takiego kotła, więc nie wypowiadam się na jego temat, jestem na etapie poszukiwań, jednak z tego względu szukam informacji na różnych forach. W większości przypadków, na forach o tej firmie i ich piecach są opinie pozytywne, a dziwnym trafem tutaj, gdzie można sie wypowiadać jako gość, są na nich ciskane gromy, przy równoczesnym w większości przypadków chwaleniu innego producenta? Nie wiem, czyżby to forum było zlotem osób, z jednej strony narzekających na kotły domino, a z drugiej chwalących inne firmy? Czarny PR marnego wydania

[quote: laik]nie kupujcie państwo pieca Domino ja mam i to moje przeklenstwo!!!! nie wiem jak sie teraz ustrojstwa pozbyć problem z ustawieniami serwis tylko na telefon i jeszcze niegrzeczna obsługa odradzam zakup to tragedia nie męczcie się jak ja[/quote]
Chyba konkurencji przeszkadza i to mocno firma Mocek. Po pierwsze zaznaczam, że nie mam takiego kotła, więc nie wypowiadam się na jego temat, jestem na etapie poszukiwań, jednak z tego względu szukam informacji na różnych forach. W większości przypadków, na forach o tej firmie i ich piecach są opinie pozytywne, a dziwnym trafem tutaj, gdzie można sie wypowiadać jako gość, są na nich ciskane gromy, przy równoczesnym w większości przypadków chwaleniu innego producenta? Nie wiem, czyżby to forum było zlotem osób, z jednej strony narzekających na kotły domino, a z drugiej chwalących inne firmy? Czarny PR marnego wydania

mogłaby pani podać ustawienia optymalne sterownika?

kotły Domino z Pleszewa to porażka.NIE POLECAM!!!

Jeżeli szukacie szczegółowych informacji technicznych oraz pomocy z zakresu wyboru kotła,to zapraszamy,właśnie tym się zajmujemy. Akurat kotły z Pleszewa są bardzo solidne i wydajne.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.