273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Kotły Hoval

Witam, czy ktoś ma doświadczenia z kotłami Hoval w szczególności UltraGas? Prosze o opinie i komentarze.

witam
a jaka cena jest tego kotła i dlaczego ten. nigdzie w dokumentacji nie znalazłem np. temp. wyrzutu spalin?? i o jakiej mocy pan myśli? i jaki gaz: miejski czy płynny??
pozdrawiam

Gaz będzie miejski, moc 20 kw. Ma Pan jakies doswiadczenie z tymi kotłami.?Slyszalem ze najdrozsze ale pozniej najoszcedniejsze w ekpsloatacji i bezawaryjne?

Witam
Mam doświadczenie z różnymi kotłami to jest nowość ale dziwi mnie fakt że nie podają podstawowych danych takie o które pytałem pana.

Akurat z tymi kotłami nie miałem styczności,wiec ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ich temat,ale może sprecyzuj jaki budżet posiadasz na ich zakup i wtedy doradzimy. Zastanawialiście się też nad pompą ciepła? Bo to bardzo ekonomiczne i rozsądne rozwiązanie.

Też nie słyszałem. Eksperci, a kotły jakich innych marek (nie hoval) polecilibyście Karolowi? Są jacyś inni producenci warci uwagi?

Polecam w takim razie zwrócić uwagę na PleszewskieKotly.pl gdzie teraz latem znajdziesz kilka ciekawych promocji na wybrane modele kotłów,a fachowa obsługa zawsze chętnie pomoże i doradzi:)

Niczego lepszego od Ultragas na świecie, nie kupicie. Mój tata ma ultragas 125 od 23 lat w firmie - zero awarii. Kupiłam do domu UG35 - mam niskie rachunki w lutym 2023 - 830 zł/miesiąc. Grzeję nim dom dwurodzinny do 24 st C - mam 278 m2.

Zdjęcia

20230908_194313.jpg

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.