273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

klimatyzatory CHIGO?

Montujemy je od kilku ładnych lat i pracują bez zarzutów !!! Kilka sztuk pracuje w warunkach bardzo ciężkich i idealnie sobie radzą. Podzespoły tak kolega już pisał japońskie,na pewno mogę tą firmę polecić z czystym sumieniem. Na śląsku handlują nimi w Rybniku firma Agdex. Również polecam fachowa obsługa.

Totalna porażka. Dałem się namówić na tą klimatyzację i nigdy więcej. Brak fachowców z uprawnieniami do montażu, (gwarancja) brak funkcij przypisania pilota do klimatyzatora. 3 klimy jednocześnie reagują na jednego pilota pomimo chęci włączenia jednaj. A największą porażką jest hałas. Moja klimatyzacja robi taki hałas, że nie da się oglądać teleweizji w salonie. Głośniejsza niż jednistka zewnętrzna. Odradzam.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.