273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

docieplanie domu - ekologiczna wełna mineralna

Właśnie zamówiłem Kanufa. Teraz trzeba umówić termin z fachowcami... mam nadzieję że nie będzie opóźnień...

Mikołaj tu nie chodzi o porównywalność parametrów ale o wełnę ekologiczną i jej zalety

czy na tym forum knauf robi sobie reklamę za fri,,,

gościu czy ty wiesz z czego robi się wełne mineralna ? łupki skalne nie są ekologiczne?

Panie Mikołaju słusznie Pan zauważył, iż wełna nie odbiega parametrami od Rockwoola a cena wełny Ecose jest rynkowa a czasem nawet niższa od innych marek.
Panie Bartek. nie chodzi o reklamę tylko jak sam temat wskazuje na ekologiczną wełnę a firma Kanuf Insulation jako jedyna posiada taki produkt potwierdzony otrzymanymi certyfikatami na najwyższym poziomie- w tym Eurofins GOLD. Ekologiczność wełny polega na tym, iż produkt nie posiada takich substancji jak formaldehyd, akryl oraz fenol. A co za tym idzie reaguje w 0,000% z powietrzem w pomieszczeniu.

jaka jest cena 1m2 wełny ekologicznej

Ja mam ciepło w domu, ogrzewam gazem lpg z amerigasu, mam zbiornik w dzierzawie i wierzcie czy nie, ale ocieplenie budynku wełną mineralną, zmniejszyło rachunki za ogrzewanie o dobre 30-40 procent

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.