273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Dobra wiertarka sds - szukam pilnie !!!

Co do HILTI ,to bardzo się zawiodłem, wiertarka elektro-pneumatyczna padła po wywierceniu 3( słownie:trzech) otworów fi 8mm na głębokość 6cm.Serwis(tzn.alaserwis bo o profesjonalnym podejścu do klienta można zapomnieć)stwierdził że narzędzie zostało przeciążone ( :-0 ).Co ciekawe pan z serwisu podczas odbioru sprzętu do naprawy sam oglądał otworki wywiercone wiertarką.reklamacja została nieuznana sprawę oddałem do sądu.
A żeby było ciekawie po 2 miesięcznym użytkowania szifierki kątowej HILTI 2200wat ukręcił się wirnik w silniku.Serwis nie jest w stanie naprawić narzędzia z powodu braku części.Obecnie użytkuje w/w narzędzia MAKITY,o połowę tańsze i jak narazie (2 lata intensywnego katowania) jestem zadowolony.Chyba wymienię cały sprzęt w firmie na MAKITE.
Pozdrawiam A.H.

Ja mam wiertarkę za ok. 35 zł z Biedronki z udarem w walizce. Służy 7 lat dwa mieszkania wyremontowałem ze stanu developerskiego jedyna awaria to zerwał się klin który blokuje wrzeciono wiertarki na oście zrobiłem nowy z wiertła i po problemie. Więc nie wiadomo na co się trafi reguly nie ma jak uczy doświadczenie.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.