273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Dobra wiertarka sds - szukam pilnie !!!

metabo jak Black & Decker-dobre dla AMATORÓW

TU BYM SIĘ NIE ZGODZIŁ.NAJWYRAŹNIEJ ÓW PAN NIE ZNA RYNKU PROFESJONALNYCH ELEKTRONARZĘDZI JAK RÓWNIEŻ JAKOŚCI I FUNKCJONALNOŚCI ELEKTRONARZĘDZI OBYDWU MAREK.METABO NIEWĄTPLIWIE NALEŻY DO GRONA PROFESJONALNYCH ELEKTRONARZĘDZI.JA BYM TU ZDECYDOWANIE ZAPROPONOWAŁ MODEL KHE 26 CODE O MOCY 800 W I ENERGI UDARU 2,3J.MASZYNA JEST SUPER MA NAJLEPSZĄ Z TYPÓW ELEKTRONIK JAKĄ OFERUJE METABO(NIEZALEŻNIE OD OBCIĄŻENIA OBROTY NIE SPADAJĄ,MOMENT STALE TAKI SAM,A SILNIK SIĘ NIE PRZEGRZEWA)SĄ W NIEJ NAJLEPSZE ZABEZPIECZENIA ZARÓWNO PRZED USZKODZENIEM SILNIKA JAK I PRZED KRADZIEŻĄ(SYSTEM CODOWANIA JAK W SAMOCHODZIE-ŚWIETNA SPRAWA).RESZTA ZBLIŻONA DO STANDARDÓW W TEJ KLASIE MŁOTKÓW-UCHWYT QUICK-SPRZĘGŁO ITP.MASZYNA BYŁA NAWET NIEDAWNO W PROMOCJI W BARDZO KORZYSTNEJ CENIE.BEZSPRZECZNIE NA TEJ MASZYNIE SIĘ PAN NIE ZAWIEDZIE

Ciekawe jak to METABO ma się do HILTI grupy ATC ?? ciekawe ?
Szanowni Panowie, jak widac każdy ma swoje podejście do sprzętu, każdy ma swoje doświadczenia, jak widac można powiedzieć dobrze że jest tyle różnych firm bo zadowala to wszystkich, mnie osobiście HILTI choć płacę więcej niż za inną markę ale jakoś mam poczucie komfortu może w ręce lepiej leży :)

--> marcokr
Masz racje dobrze że jest tyle marek bo to każdego zadowoli, co do Hilti to jest sprzęt I ligi ale jak na moją firmę to za drogi.
Ja pracuje makitą i jestem z niej zadowolony.
Co do komfortu pracy moja makita mi też dobrze w ręku leży :)
Poza tym nie mam kłopotów z zakupami. :):)
Ostatni nawet zakupiłem młot HR4000C w sklepie internetowym na www.narzedzia.pl i miałem go na budowie dnia następnego. Komfort prawie jak by przedstawiciel Hilti mi to przywiózł, a nie przepłacam, a sprzęt nówka. :) :)
Pozdrawiam
Eko-Bud
koss@idea.net.pl

> ekobud
i tak trzymaj niech każdy wybiera to na co go stać. Niech sprzęt zarabia a nie leży.

Marcor - nareszcie, bo mi już ta dyskusja zaczynała przypominać kłótnie nastolatków, o to który procesor jest lepszy. :)
Makita i Hilti to ta sama liga, tylko trochę inna cena.
pozdrawiam

mam do sprzedania hilti te 56-atc tanio jak kogos interesuje

0-22 612-15-68 wiertarki

tylko hilti mam jeszcze jedna daj znac jak bys chcial

Witam. Otworzyliśmy niedawno w Wawie Autoryzowany Punkt Sprzedaży narzędzi firmy Metabo.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych tą marką na ulicę Korkową 59.
Artech- Pneumatyka

powiem jedno dla normalnego uzytku to sie hilti nie opłaca a do pracy ciagłej to nie widze innej marki jak HILTI i jak ktos jest innego zdania to niech zacznie naprawde pracowac a nie sie obijac to zobaczy co to HILTI na tla innych maszyn

Witam,
Hilti to faktycznie pierwsza liga, ale niestety także cenowo. Bardzo dobre są narzędzia DeWalt. http://wnarzedzia.pl/wiertarki-udarowe-cat-80.aspx?psort=4&sort=-11
Makita, jest też dobra. Ja osobiście używam Celmy. Dobra polska firma, gęsta sieć serwisowa - i przede wszystkim sprzęt jest nie do zabicia. http://wnarzedzia.pl/wiertarki-i-wkretarki-cat-78.aspx?psort=7&sort=-11
Natomiast nie polecam Boscha, a zwłaszcza zielonego.
Pozdrawiam

Osobiście nie lubię narzędzi Bosch, lecz muszę przyznac, że GBH 36 LI jest najlepszym narzędziem w tej klasie, z jakim się spotkałem. Akumulator wytrzymuje cały dzień wieszania kanałów na garazach, uderzenie rzedu 3 J pozwala na wierczenie w kazdym rodzaju betonu, brak kabla ułatwia manewrowanie narzedziem, a na budowie znacznie przyspiesza montaz

polecam http://www.e-na.pl/produkt1.php?produkt_id=106052

http://www.bosch-pt.pl/boptocs2-pl/Product.jsp;jsessionid=C40BD691F0756E5787447A9E23308619.worker1?country=PL&lang=pl&division=gw&ccat_id=104635&object_id=9763

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.