273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Czy potrzebuje świadectwo kwalifikacji ?

Panie Michale,
nie zaglądałem dni parę na forum, zakopany został głębiej ten temat, może dlatego, iż zrobiło się mało elegancko ?
Lubię dyskusję merytoryzną i spokojną, sądzę że Pan również. Zgadzan się z Panem, iż potrzebna jest dyskusja i wspóldziałanie wszystkich organizacji i podmiotów branży w tematach nas dotyczących, w tym ustawodawstwa. Zdziwiny jestem Pana cytatem ze spotkania w Ministerstwie, tez tam byłem i nie przypominam sobie, by ktoś z kolegów tak powiedział- jeśli tak, to się "rozpędził". Konsultacje społeczne polegają na tym, iż mogą swoje opinie wyrażać wszyscy zainteresowani. Organizacje mogą wyrażać wspólne stanowisko, lub w niektórych zaakcentować stanowisko odrębne. KIGChiK nie uzurpuje sobie wyłączności do reprezentowania całej branży, natomiast odniosłem takie wrażenie w przypadku FCh, zwłaszcza biorąc pod uwagę początek spotkania w MS w dniu chyba 8 stycznia - mam nadzieję, że się mylę.Wątpliwości mam wiele, z niektórymi Pana opiniami zgodzić się nie mogę, ale nie chę tego tu rozwijać. Może mi Pan wierzyć, że informacja o liczbie członków Izby jest wiarygodna, zadziwiające, iż część nie chce ujawnienia ich danych , dlaczego ? Mam nadzieję, iż będzie okazja osobiście porozmawiać.
pozdrawiam
Krzysztof Andruszkiewicz
dla przyjaciół Zdeb

Do Lili... Kto takie bzdurne informacje rozpowszechnia??? Proszę podać źródło. A któż to jest Lili? Źródłem takich nieprawdziwych informacji może być tylko ktoś, kto nie zadał sobie trudu, aby sprawdzić działalność Forum i korzyści płynące z członkostwa.
Do Pana Krzysztofa... Panie Krzysztofie, cieszę się, że teraz znam adwersarza i mogę mu oddać należny szacunek. ;-) Cytat ze spotkania 8 stycznia niestety jest prawdziwy, nawet chyba pamiętam autora tej wypowiedzi. Ale zapomnijmy o tym... W każdym razie Forum nigdy nie uzurpowało sobie wyłączności reprezentowania branży. Widzę, że musimy kiedyś poświęcić parę minut na bezpośrednią rozmowę, aby wyjaśnić nieporozumienia i rozwiać mity...
Łączę pozdrowienia,
Michał Dobrzyński

Panie Michale,
z przyjemnością kiedyś z Panem porozmawiam, myślę, że będzie okazja. Warto rozmawiać ;-)
pozdrawiam
Krzysztof Andruszkiewicz

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.