273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Bricscad-Ventpack

Witam
Prosiłbym o podzielenie się doświadczeniami z pracy na programie Ventpack z Bricscad. Planuję kupno oprogramowania a nie wiem czy Bricscad daje sobie dobrze radę z Ventpackiem.

Powiem tak. Miałem okazje pracować. Nie polecam. Zacna się i jak zrobisz przekrój pomocniczy to jak wracasz to czasami wyrzuca Ci go w kosmos. Ogólnie nie polecam.

Ps. Nie potrzebujesz kogoś do wykonywania projektów wentylacji?.

Pracowałem na Bricscad z Ventpackiem około 1 roku i nie narzekałem. Dla kogoś kogo nie stać na Autocada jest to dobra opcja która polecę.
Jeżeli chodzi o stabilność to każde oprogramowanie ma zwiechy. Jeżeli chodzi o przekroje to nigdy z tym nie miałem problemu.

nie polecam, same problemy, brak osób, które potrafią zaradzić na dany problem

Może ktoś z Was zasugeruje jak nauczyć się projektowania instalacji wentylacyjnych? Siedzę w branży - u producenta kanałów - już od ponad 5 lat i jak pomyślę, że całe życie mam sprzedawać elementy instalacji to mnie skręca. Szczególnie jak dostaję do ręki projekt zrobiony byle jak....
Proszę doradźcie jakie kroki poczynić. Kurs AutoCada? Czy może lepiej zatrudnić się jako pomoc projektanta za śmieszną pensję?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.