273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

BRANŻOWY CERTYFIKAT JAKOŚCI KIG

Szanowny awax . W pełni podzielam twoje stanowisko , a odpowiedż była ok.Znane mi jest nasze ,, prawo " . Śledzę twoje stanowisko na ,,arenie branżowej" i często na forum Muszę powiedzieć że podziwiam ciebie za wytwałość.
pozdrawiam

Myślę, że warto zacytować:
Wchodzące uregulowania znajdują coraz powszechniejsze zrozumienie w branży chłodniczej. Już dziś blisko 80 przedsiębiorców poddało się certyfikacji spełniającej wszelkie kryteria określone w odpowiednim Rozporządzeniu Komisji Europejskiej. Branżowa Certyfikacja Jakości (BCJ) jest dobrym przykładem inicjatywy organizacji wychodzącej naprzeciw potrzebom spełniania gwarancji jakości, wymogów prawa jak i szerszej troski o środowisko naturalne. Pierwsze oceny pozwalają traktować BCJ za działanie na rzecz ograniczania emisji szkodliwych czynników, głównej idei nowych przepisów.
więcej na http://schik.pl
powyższa informacja wymaga sprostowania. II GALA wręczenia BCJ odbędzie się na początku kwietnia, czyli blisko. Zainteresowanych zapraszamy !!!
Początek kwietnia tuż-tuż zgodnie z informacja prezesa KIGCHIK to na początku kwietnia będzie miała miejsce druga uroczysta GALA wręczenia certyfikatów BCJ.
Na stronie www.schik.pl są szczegóły co do terminu i miejsca Gali.Informacji udziela osobiscie prezes KIGCHIK
Andrzej Sokulski.Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!!

ponad pół roku temu zapłaciłem za BCJ i ciągle słyszę o nowym terminie.
Jutro 20 marca do początku kwietnia blisko,jeżeli w ciągu tygodnia nie będzie terminu rozdania certyfikatów to ja chcę
zwrotu kasy.

Usiłuję skontaktować się z prezesem Sokulskim lub Wartanowiczem.
Wpłaciłem jeszcze w grudniu na BCJ i cały czas nie mam informacji kiedy go dostanę.
Czy ktos może mi powiedzieć co jest grane
Do dzisiaj nie dostałem dowodu wpłaty,a miał przyjść pocztą.

Słuchajcie cudaki i dziwaki i frajezry z KIGCHOK itd itp. pierzcie swoje brudy poza forum.

Uzyskałem informację,że zgodnie z zapowiedzią prezesa KIGCHIK uroczysta Gala wręczenia drugiej części BRANŻOWYCH CERTYFIKATÓW JAKOŚCI odbędzie się w najbliższych dniach.
Ma to mieć miejsce prawdopodobnie już 7 kwietnia o godz 11.00
w Warszawie w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej Chłodnictwa I Klimatyzacji.Zawiadomienia zostały wysłane pocztą
SA

Uzyskałem informację,że zgodnie z zapowiedzią prezesa KIGCHIK uroczysta Gala wręczenia drugiej części BRANŻOWYCH CERTYFIKATÓW JAKOŚCI odbędzie się w najbliższych dniach.
Ma to mieć miejsce prawdopodobnie już 7 kwietnia o godz 11.00
w Warszawie w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej Chłodnictwa I Klimatyzacji.Zawiadomienia zostały wysłane pocztą
SA
I jak było ?

Podobno prezesowi zabrakło środków i wręczenie BCJ odbędzie się w listopadzie.Ciekawe ,którego roku?.

Tom jak było? pocałowałem klamkę Izby nie ma już pod adresem na Astronomów.
Prezes Sokulski jest nieuchwytny,podobno nawet był aresztowany
i kasa za Certyfikat chyba przepadła.

Myślę, że warto zacytować:
Wchodzące uregulowania znajdują coraz powszechniejsze zrozumienie w branży chłodniczej. Już dziś blisko 80 przedsiębiorców poddało się certyfikacji spełniającej wszelkie kryteria określone w odpowiednim Rozporządzeniu Komisji Europejskiej. Branżowa Certyfikacja Jakości (BCJ) jest dobrym przykładem inicjatywy organizacji wychodzącej naprzeciw potrzebom spełniania gwarancji jakości, wymogów prawa jak i szerszej troski o środowisko naturalne. Pierwsze oceny pozwalają traktować BCJ za działanie na rzecz ograniczania emisji szkodliwych czynników, głównej idei nowych przepisów.
więcej na http://schik.pl
powyższa informacja wymaga sprostowania. II GALA wręczenia BCJ odbędzie się na początku kwietnia, czyli blisko. Zainteresowanych zapraszamy !!!
Czułem się zainteresowany,ale chyba miesiące mi się pomyliły.
Prezesie Andrzeju Sokulski gdzie mogę odebrać swoje pieniądze???

Uroczyste wręczenie Branżowych Certyfikatów Jakości Krajowej Izby Gospodarczej Chłodnictwa I Klimatyzacji odbedzie się jeszcze w miesiącu maju br.
Tym samym zarzuty stawiane przez byłego wiceprezesa zarządu
Urbańskiego okażą się nieprawdziwe.
O ostatecznym terminie i miejscu osoby zainteresowane zostaną
w najbliższym czasie powiadomione

Panie A.S.
Niedługo będą jagody potem grzyby.
Polecam zmiane branży.
Tu już wszyscy Pana znają.

Myślę, że warto zacytować:
Wchodzące uregulowania znajdują coraz powszechniejsze zrozumienie w branży chłodniczej. Już dziś blisko 80 przedsiębiorców poddało się certyfikacji spełniającej wszelkie kryteria określone w odpowiednim Rozporządzeniu Komisji Europejskiej. Branżowa Certyfikacja Jakości (BCJ) jest dobrym przykładem inicjatywy organizacji wychodzącej naprzeciw potrzebom spełniania gwarancji jakości, wymogów prawa jak i szerszej troski o środowisko naturalne. Pierwsze oceny pozwalają traktować BCJ za działanie na rzecz ograniczania emisji szkodliwych czynników, głównej idei nowych przepisów.
więcej na http://schik.pl
powyższa informacja wymaga sprostowania. II GALA wręczenia BCJ odbędzie się na początku kwietnia, czyli blisko. Zainteresowanych zapraszamy !!!
To przestaje być śmieszne.
Zapłaciłem trzy tysiące zł.,a teraz nie tylko że żadnego certyfikatu nie mam to prezesa KIGCHIK Andrzeja Sokulskiego nie można wogóle odszukać.Zapadł się pod ziemię,ale dlaczego z moją kasą.
Nie wiem jak inni ale ja zamierzam kasę odzyskać i przygotowuję pozew sądowy .
Pozdrawiam

Ty zgłoś to do prokuratora a nie pieprz o sądzie.
Tyle pieprzycie o tym sokulskim w bambus.
Jakby gościu był taki kiepski jak piszecie ktoś już dawno dobrał się do dupy a nie płakusiał na forum.
ŻAŁOSNE LESZCZE !

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.