273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Autodesk MEP i Revit MEP

do ? - mało wiesz o rynku projektów w Polsce- nazwy firm nie podam bo brrr nie wolno.
do projektanta- szkolenia z tego programu robi jeden z przedstawicieli Autodesku w Łodzi- więcej nie mogę powiedzieć. Firma wydaje się kompetentna.

Malo wiem, 10 lat pracy w zawodzie i nie wiem ze srednia wielkosc firmy projektowej to 5-6 osob. Zadna tajemnica podac nazwe firmy, to juz jakos polska obsesja; wszystko jest tajemnica, nie rozmieszaj mnie, jeszcze troche i nie bedzie mozna oddychac bez pozwolenia.
Jak sie tak boisz o wlasna pupe to ja kilka wymienie i powiedz mi jakie sa wielkie biura firm takich jak Faber Maunsell, WSP, Arup, Atkins, Halcrow, Scott&Wilson, Buro Happold i jeszcze pare innych w PL. Bo to masz na mysli korporacje z zapleczem zagranicznym.
Odnosnsnie Autodesk MEP sa znacznie lepsze platformy do projektowania, dopiero teraz kupuja na gwalt rozne firmy aby nadrobic stracony czas i wzbogacic swoje oprogramowanie. No ale nie mzoan wspomniec ich nazw bo to jest tajemnica, cicho sza....

Ten wątek robi pozornie niedzwiedzią przysługę AutoDeskowi, który nie pierwszy raz próbuje wejść na rynek branżowych Cadów, znowu jak słoń w składzie porcelany.Cena z sufitu, dopasowanie do polskich realiów delikatnie mówiac małe, lista materiałow zgodna z...no, z czym ?
Obliczenia hydrauliczne ? Ile działajacych w Polsce kopii ?
Lista referencyja może ? chyba autodesk znowu przestał stąpac po ziemi.

Pudło. Celowo nie podaje firm bo z tym zawsze jest smród na tym forum. Po to jest ten wątek żeby omówić te dwa programy i je porównać i tak się składa że obydwa są produktami Autodesku. Nie zachęcam ani nie zniechęcam. Po prostu chce znać opinie ludzi którzy z tych programów korzystają. To jest forum branżowe i gdzie jesli nie tu szukać ludzi pracujących na tym oprogramowaniu? Poza tym w pozostałych wątkach są omawiane wszystkie inne programy i jakoś nikogo to nie dziwi- no może z małymi wyjątkami...? Mam doświadczenie w projektowaniu w Autodesk MEP i dostrzegam wiele niedoróbek tego programu. Teraz chce to skonfrontować z Revit MEP. Prosze o rzeczowe odpowiedzi. Chodzi mi o mocne i słabe strony tych programów. Cene już znamy.. A jak z rysowaniem , specyfikacjami , współpracą z innymi branżami. Pozdrawiam

http://revitmepclub.blogspot.com/

blog o Revit MEP, zainteresowanych programem i jego możliwościami zachęcam do obserwowania.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.