Bezpłatna wtyczka przeznaczona jest do bazy danych Revit stosowaną dla oprogramowania do modelowania 3D. Wtyczka przeznaczona jest do projektów BIM (Building Information Modeliling). Jeśli chodzi o praktyczny poradnik, ułatwia on szybki dobór oraz wybór właściwych produktów dla marek: Pneumatex , TA oraz Heimeier.

Nowości od TA Hydronics: Bezpłatna wtyczka do programu Revit oraz  Vademecum III - poradnik szybkiego doboru.
Wtyczka TA Hydronics Revit pozwala użytkownikom eksportować modele produktów z bazy danych MagiCAD do bazy danych Revit. Baza danych MagiCAD obejmuje szeroki zakres produktów TA Hydronics, w tym produkty wszystkich naszych trzech marek - Pneumatex, TA i Heimeier. Z tego programu, wszystkie modele mogą być eksportowane do programu Revit, przy czym nowe produkty, implementowane do MagiCAD, będą później automatycznie dostępne.

Oprogramowanie obsługuje Revit MEP wersje 2012 i 2013. Obsługiwane są również odpowiednie wersje MagiCAD dla Revit
Wtyczka

Sprawdź jak działa nowa wtyczka ->>
TUTAJVademecum III

W każdej chwili można już odpowiedzieć sobie samemu na wiele nurtujących pytań i wątpliwości, a wszystko to dzięki podręcznym opracowaniu, z którego będzie mogło się korzystać zarówno przed komputerem, jak i bezpośrednio na budowie. Największym wyzwaniem dla współczesnego projektanta, jak i instalatora jest wybór odpowiedniego rozwiązania bazującego na konkretnych produktach spośród całej gammy produktów oferowanych przez wiele firm w naszej branży.

Stąd zaproponowana idea samodoskonalenia własnych umiejętności przy doborze najczęściej wykorzystywanych produktów.

Spis treści

Zobacz więcej ->>
TUTAJ