274
276

Zatrudnimy monterów systemów wentylacyjnych do pracy w Danii

Ha-Ka Resources

Gdynia, Pomorskie

Ważna do: 07.08.2019 00:00

Opis stanowiska

Firma Ha-ka Resources poszukuje kandydatów na wyjazd do Danii do pracy na stanowisku montera systemów wentylacyjnych (6 osób).

Lokalizacja: obszar Kopenhagi/Dania
Data rozpoczęcia pracy: koniec sierpnia.

Zasadnicze obowiązki na danym stanowisku pracy:
- Montaż systemów wentylacyjnych producentów takich jak “LINDAB”, “SPIRO”, “SYSTEMAIR”, “THERMEX” : klimatyzacja, systemy chłodnicze oraz grzewcze
- Montaż kanałów wentylacyjnych
- Montaż izolacji kanałów wentylacyjnych.

Wymagania

- Doświadczenie w montażu systemów wentylacyjnych / wymagane
-Gotowość do szybkiego rozpoczęcia na czas 8-10 miesięcy, w pełnym wymiarze czasu pracy
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Legalną pracę na terenie Danii w wymiarze 240 godzin w miesiącu
- Długoterminowy kontrakt na czas 8-10 miesięcy
- Stały czas pracy w godzinach od 07.00 do 18.00
- Wynagrodzenie płatne wg stawki Kr. 90, ,- netto / za godzinę ( 51,40 - zł netto/za godzinę)
- Zapewnienie bezpłatnych dojazdów na terenie Danii
- Bezpłatne zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach
- Zapewnienie ubrania roboczego po próbnym okresie trzymiesięcznym ( w pierwszych trzech miesiącach ubranie robocze oraz obuwie po stronie pracownika)

539320376