226
276

Współpraca

SMSKLIMA Sp. z o.o.

Łódź, Łódzkie

Ważna do: 29.02.2020 00:00

Opis stanowiska

W związku z zakontraktowaniem inwestycji na terenie Łodzi,
SMSKLIMA Sp. z o.o. podejmie współpracę z firmą lub brygadą monterów instalacji wentylacji lub klimatyzacji. Przedmiotem inwestycji jest obiekt o powierzchni ok 10 000 m2
SMSKLIMA to prężnie działająca firma, oferująca pełną gamę usług z zakresu wykonawstwa instalacji wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji. Rzetelność i terminowość potwierdzają liczne referencje. Dzięki osiągniętym wynikom oraz utrzymaniu najwyższego poziomu świadczonych usług zostaliśmy przyjęci do prestiżowego grona branżowego jakim jest Krajowe Forum Chłodnictwa.

Wymagania

- doświadczenie, chęć dłuższej współpracy,
- posiadanie uprawnień branżowych mile widziane,
- pracownicy podwykonawcy zobowiązani są do posiadania aktualnych badań lekarskich oraz szkoleń BHP

Oferujemy

Zasady współpracy:
- zlecenie wystawiane na „czystą robociznę” w którym gwarantujemy:
• nadzór kierowniczy na budowie,
• dostawę materiałów i urządzeń,
• wspólne opracowywanie harmonogramu prac
- rozliczanie za wykonany zakres prac, według umowy,
- możliwość kontynuacji współpracy na kolejnych inwestycjach

690166070