265
226
269

technik serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Multikomfort Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 27.09.2018 00:00

Opis stanowiska

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przeglądy i naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych .

Wymagania

Minimum pięcioletnie doświadczenie z zakresu obsługi serwisowej urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
Prawo jazdy kategorii B
Certyfikat F-gaz
Uprawnienia SEP
Gotowość do wyjazdów służbowych ( woj. świętokrzyskie, lubelskie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)
Prosimy zainteresowane osoby o przesłanie CV na adres mailowy

Oferujemy

Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
Pełne wyposażenie : samochód, narzędzia serwisowe, telefon służbowy

+48601666695