274
269
226

Technik serwisu ds. chłodnictwa

ELEKTRONIKA S.A.

Gdynia, Pomorskie

Ważna do: 21.06.2021 00:00

Opis stanowiska

• Przyjmowanie i prowadzenie procesu
reklamacyjnego w systemie informatycznym
• Diagnostyka awarii i analiza potencjalnego
źródła występowania
• Pełna obsługa serwisowa urządzeń (naprawa,
wymiana części, diagnoza poprawności
działania)
• Zarządzanie obrotem części serwisowych
• Wsparcie techniczne instalatorów i
serwisantów
• Udział w tworzeniu prowadzeniu szkoleń
technicznych
• Nadzór i wsparcie techniczne w rozruchach
instalacji
• Wykonywanie inspekcji technicznych w
wybranych obiektach (sporadyczne wyjazdy)

Wymagania

• Wykształcenie techniczne branżowe lub
pokrewne (mile widziane wyższe)
• Wiedza i doświadczenie w pracy z układami
freonowymi i wody lodowej (mile widziane
doświadczenia w pracy z Amoniakiem i CO2)
• Uprawnienia SEP do 1kV oraz f-gaz (będą
dodatkowym atutem)
• Umiejętność lutowania twardego, cięcia i
wykorzystania narzędzi diagnostycznych
• Znajomość zagadnień automatyki i
podzespołów elektronicznych / elektrycznych
• Dociekliwość i zaangażowanie w rozwiązywaniu
skomplikowanych awarii
• Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej
pozycji na rynku
• Umowę o pracę na pełny etat
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Komfortowe, ergonomiczne i legalne narzędzia
pracy
• Wygodne, klimatyzowane biuro z dostępem do
własnej Sali konferencyjnej
• Samochód służbowy
• Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu
• Pakiet socjalny

Aplikacje prosimy przesyłać pod liniem

22 2700063