274
276
226

Technik obiektowy

HVAC service

Chrzanów, Małopolskie

Ważna do: 31.03.2019 00:00

Opis stanowiska

Dozorowanie instalacji urządzeń klimatyzacji i wentylacji
Wykonywanie bieżących konserwacji oraz napraw instalacji klimatyzacji i wentylacji urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i harmonogramem przeglądów.
Dokonywanie wymaganych przeglądów instalacji oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania

wykształcenie kierunkowe techniczne
świadectwo kwalifikacyjne SEP D G1 do 1kV, EG1 do 1 kV
doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu instalacji elektroenergetycznych, wod-kan, grzewczych, klimatyzacji
prawo jazdy kat B
brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
podstawowa znajomość komputera (word, excell, itp.)
umiejętności pracy w zespole
dyspozycyjność

Oferujemy

ciekawą i stabilną pracę
możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji
rynkowe warunki płacowe w zależności od umiejętności i kwalifikacji

609418488