265
269
226

Technik/Inżynier serwisu HVAC

HAKOM

Wypędy, Mazowieckie

Ważna do: 30.11.2020 00:00

Opis stanowiska

Czy szukasz pracy w dobrze zorganizowanej firmie, miłej atmosferze i spokojniejszej niż dotychczas? Nie chcesz w pełni rezygnować z czynnej pracy w biurze i w terenie?

Szukamy osoby na stanowisko Technik Serwisu, którego zadaniem będzie organizacja pracy działu serwisu oraz wsparcie merytoryczne Klientów oraz pracowników firmy.

Twój zakres obowiązków:
• dobór i zamawianie części zamiennych,
• ewidencjonowanie oraz weryfikacja usterek gwarancyjnych,
• sporządzanie ofert na montaż, konserwację i naprawy urządzeń,
• organizacja pracy podwykonawców/zespołów serwisowych,
• przygotowanie lub weryfikacja sporządzonych protokołów serwisowych,
• pomoc pracownikom firmy w zakresie rozwiązywania problemów technicznych,
• organizacja udziałów w szkoleniach certyfikacyjnych i edukacyjnych
• przygotowywanie materiałów dla podwykonawców/załóg serwisowych (DTR, instrukcje uruchomień itp.)

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
• doświadczenie w pracy przy instalacjach HVAC (będziesz również pracował w terenie)
• umiejętność samoorganizacji i ustalania priorytetów
• odpowiedzialność, sumienność, zdolności negocjacyjne,
• otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i CAD
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• atrakcyjne warunki płacy i premiowania,
• rozwój osobisty oraz poszerzanie wiedzy technicznej,
• szkolenia oferowanych produktów oraz technik sprzedaży,
• praca łącząca spokój biura z energią pracy w terenie,
• możliwość wprowadzenia autorskich rozwiązań wspomagających efektywność sprzedaży
• wsparcie marketingowe

Benefity:
• elastyczny czas pracy (pełny etat)
• telefon służbowy do użytku prywatnego
• ubezpieczenie
• pakiety medyczne

Nie czekaj i wyślij CV już dziś na adres praca @hakom.pl

Szukamy ludzi bezkonfliktowych, zdyscyplinowanych i otwartych, którzy będą rozwijać się razem z nami.

+48 503119111