226
276

Technik / Inżynier Serwisu (CCTV, SSWiN, ACC, EAS, KD)

SPIE Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, Pomorskie

Ważna do: 07.03.2019 00:00

Opis stanowiska

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku usług technicznych: obsługa nieruchomości komercyjnych oraz projekty realizacji instalacji niskoprądowych. Zatrudniamy ponad 550 pracowników. Codzienna praca naszych zespołów w budynkach to prowadzenie przeglądów, inspekcji, konserwacji, napraw, modernizacji oraz uruchamiania nowych instalacji i urządzeń zapewniających właściwe funkcjonowanie nieruchomości. Rzetelne spełnianie naszych obowiązków przyczynia się do zwiększania komfortu pracy osób przebywających w obiektach, o które się troszczymy.

W naszej organizacji miejsce pracy znajdą specjaliści z różnych obszarów m.in.: energetyki, HVAC, niskich prądów, automatyki, systemów ppoż. Obecnie do działu serwisu specjalistycznego poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Celem stanowiska jest:

- serwis, konserwacja oraz instalacja systemów bezpieczeństwa;
- popularyzacja marki SPIE Polska;
- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami;
- aktywna współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji prac serwisowych.

Wymagania

- znajomość systemów bezpieczeństwa CCTV, SSWiN, ACC, EAS, KD;
- doświadczenie w pracy w serwisie;
- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;
- prawo jazdy kat. B;
- uprawnienia SEP E, D 1kV;
- wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego;
- znajomość pakietu MS Office;
- mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- mile widziana znajomość systemów SAP.

Oferujemy

- pracę w dynamicznym środowisku nastawionym zarówno na cel, jak i na ludzi oraz ich rozwój;
- opiekę medyczną;
- samochód służbowy, komputer przenośny oraz telefon komórkowy;
- duży zakres samodzielności i odpowiedzialności;
- możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku.

792961604