265
226
269

SPECJALISTA TECHNICZNO-HANDLOWY W BRANŻY WENTYLACYJNO-KLIMATYZACYJNEJ

EMVENT Emil Wasiluk

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 30.09.2020 00:00

Opis stanowiska

• Rozwijanie sprzedaży w dziale handlowym w oparciu o istniejących i nowych klientów
• Aktywna działalność nakierowana na pozyskiwanie nowych klientów
• Bezpośrednie kontakty z klientami
* Współpraca z działem technicznym i produkcyjnym
• Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży
• Przygotowywanie ofert
• Doradztwo techniczne
• Koordynacja procesu realizacji zamówień

Wymagania

• Wykształcenie branżowe
• Doświadczenie w sprzedaży w branży instalacyjnej, sanitarnej, mile widziana HVAC
• Punktualność
• Zaangażowanie
• Dyspozycyjność
• Dobra organizacja pracy
• Znajomość pakietu MS Office oraz AUTOCAD
• Znajomość języków obcych mile widziana
• Prawo jazdy kat. B
• Doświadczenie w obsłudze programu sprzedażowo - magazynowego

Oferujemy

Umowę o pracę
Pracę w zgranym i dynamicznym zespole oraz atrakcyjne warunki pracy

Siedziba firmy w Starych Babicach k/Warszawy woj. Mazowieckie

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: as@emvent.pl

507005818