274
276
226

Specjalista techniczno-handlowy

HAKOM

Wypędy, Mazowieckie

Ważna do: 30.11.2020 00:00

Opis stanowiska

Czy szukasz pracy spokojniejszej niż dotychczas, w dobrze zorganizowanej firmie i miłej atmosferze? Nie chcesz w pełni rezygnować z czynnej pracy w biurze i w terenie?

Szukamy osoby na stanowisko Specjalista ds. handlowych, którego zadaniem będzie realizacja zamówień oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Twój zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
- doradztwo techniczne i produktowe
- dobór, wyceny oraz sporządzanie ofert
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

Umiejętności i doświadczenie których szukamy:
- wykształcenie średnie lub wyższe handlowe
- doświadczenie (techniczne) branżowe będzie mile widziane (wentylacja/klimatyzacja/pompy ciepła)
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz chęć do efektywnej pracy
- odpowiedzialność, sumienność, umiejętności negocjacyjne
- zainteresowanie branżą HVAC oraz zdolność szybkiego pozyskiwania dodatkowej wiedzy technicznej
- znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Jeśli interesuje Cię:
- możliwość rozwoju osobistego oraz poszerzania wiedzy technicznej
- praca łącząca spokój biura z energią pracy w
terenie
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i terminowe wynagrodzenia
- wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy (podstawa + prowizja procentowa od sprzedażyt)
- szkolenia z technik sprzedaży oraz oferowanych produktów
- niezbędne narzędzia i materiały do wykonywania powierzonych zadań (komputer/telefon itp.)

Nie czekaj i wyślij CV już dziś na adres praca @hakom.pl

Szukamy ludzi bezkonfliktowych, zdyscyplinowanych i otwartych, którzy będą rozwijać się razem z nami.

+48503119111