226
269

Specjalista techniczno-handlowy

Ventia Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 08.08.2019 00:00

Opis stanowiska

Dołącz do nas, a będziesz odpowiadał za:
• bieżącą obsługę klienta oraz realizację zamówień,
• doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert,
• obsługę systemu sprzedażowo-magazynowego oraz kontakty z dostawcami i partnerami handlowymi,
• analizę rynku oraz aktywne budowanie bazy kontrahentów, jak również utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,
• współpracę z Kierownikami Regionu firmy Ventia.

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która:
• posiada wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne,
• dobrze zna pakiet MS Office,
• jest zaangażowana, potrafi dobrze organizować swoją pracę, ma zmysł techniczny oraz potrafi szybko się uczyć,
• ma doświadczenie w branży HVAC (dodatkowy atut),
• zna systemy magazynowo-sprzedażowe (dodatkowy atut),
• nie boi się ciężkiej pracy i chce za nią dobrze zarabiać.

Oferujemy

Oprócz świetnej atmosfery, fajnego miejsca pracy i braku nudy możemy Ci zaproponować:
• zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat) w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
• wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od zaangażowania oraz uzyskiwanych rezultatów,
• szkolenia wprowadzające oraz produktowe, jak również kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi branży HVAC,
• pracę w zgranym i dynamicznym zespole oraz bardzo dobre warunki pracy,
• prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę Benefit MultiSport.

Być może czekamy właśnie na Ciebie – aplikuj na stronie - https://www.ventia.pl/praca-ventia/specjalista-techniczno-handlowy
Chcesz się więcej o nas dowiedzieć? Zapraszamy na nasz profil na portalu Pracuj.pl oraz na nasz profil na LinkedIn .

+48.22.8411165