274
276

SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO (wentylacja / izolacje HVAC)

CALDO-WENTYLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.

Gdańsk, Pomorskie

Ważna do: 31.12.2021 00:00

Opis stanowiska

- przygotowywanie ofert handlowych i dobór odpowiednich materiałów na podstawie zapytań klientów
- budowanie trwałych relacji z klientami i handlowcami na poziomie technicznym
- rozwiązywanie technicznych kwestii klientów i handlowców
- wsparcie Działu Sprzedaży i Działu Handlowego w realizacji jego celów
- aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy
- koordynacja zamówień, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
- regularny kontakt z przedstawicielami producentów

Wymagania

Czego oczekujemy?
- chętnie zatrudnimy studentów 5 roku lub absolwentów wydziału Inżynierii Środowiska (specjalizacje: wentylacja, instalacje sanitarne)
- zmysłu technicznego
- łatwości nawiązywania kontaktów
- dokładności i sumienności
- pozytywnego nastawienia
- umiejętności organizacji własnej pracy i chęci rozwoju
- mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku w branży, znajomość asortymentu oraz zagadnień związanych z klimatyzacją i wentylacją, znajomość rynku i branży HVAC

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
- atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę oraz pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie grupowe)
- dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

+48 885 100 326