226
276

Specjalista ds. techniczno-handlowych w branży HVAC

Clima Gold Sp. z o.o.

Rumia, Pomorskie

Ważna do: 13.03.2021 00:00

Opis stanowiska

- Projektowanie urządzeń oraz dobór podzespołów, w celu zapewnienia poprawnej realizacji założonych procesów technicznych dla wskazanych wytycznych, w oparciu o programy doborowe.
- Dbanie o konkurencyjność i innowacyjność realizowanych doborów oraz projektowanych, nowych urządzeń poprzez optymalizację oraz wyszukiwanie i wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych.
- Nieustanne poszerzanie swojej wiedzy z zakresu ciepłownictwa, chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji oraz znajomości rozwiązań stosowanych i wprowadzanych na rynek.
- Wsparcie merytoryczne przedstawicieli handlowych oraz weryfikacja poprawności doboru technicznego tworzonych przez nich ofert.
- Przygotowywanie kompletnej dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: inżyniera środowiska, klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, energetyka) lub w takcie studiów magisterskich
- Wiedza techniczna z zakresu zasad działania urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz umiejętność czytania rysunków technicznych.
- Biegła obsługa komputera, w tym także MS Excel oraz Auto CAD.
- Dokładność, skrupulatność i wysokie umiejętności analityczne.
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Znajomość programów doborowych firm z branży HVAC będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Pracę w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie.
- Wsparcie merytoryczne od pracowników firmy w - realizacji powierzonych zadań.
- Szkolenia produktowe doskonalące umiejętności.

530506543