226
276

Specjalista ds. techniczno-handlowych

HAKOM

Wypędy, Mazowieckie

Ważna do: 30.11.2021 00:00

Opis stanowiska

Umiejętności i doświadczenie których szukamy:
doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B,
wiedza na temat dostępnego asortymentu i urządzeń HVAC,
odpowiedzialność, sumienność, zdolności negocjacyjne,
komunikatywność i szeroko rozumiane zdolności interpersonalne,
biegła obsługa oprogramowania MS Office (Excel, Word, Outlook)
znajomość programu ERP WF-MAG będzie dodatkowym atutem,
znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

Twój zakres obowiązków:

bieżąca obsługa zamówień oraz nadzór nad ich realizacją (sprzedaż),
pozyskiwanie, obsługa i budowanie długotrwałych relacji z Klientem,
doradztwo i przygotowywanie ofert handlowych,
promowanie marki i budowanie korzystnego wizerunku firmy na rynku

Oferujemy

Jeśli interesuje Cię:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
atrakcyjne warunki płacy i premie nieograniczone limitami zależne od obrotów i zaangażowania,
rozwój osobisty oraz poszerzanie wiedzy technicznej,
szkolenia oferowanych produktów oraz technik sprzedaży,
możliwość wprowadzenia autorskich rozwiązań wspomagających efektywność sprzedaży
wsparcie doświadczonych pracowników firmy
elastyczny czas pracy w godzinach funkcjonowania firmy
dodatki (telefon służbowy, ubezpieczenie, pakiety medyczne)

+48.22.8685658