265
226
269

Specjalista ds. Techniczno - Handlowych

WENTOM Mariusz Osełka

Łazy, Mazowieckie

Ważna do: 30.04.2022 00:00

Opis stanowiska

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- tworzenie ofert handlowych,
- przyjmowanie zamówień od klientów oraz nadzór nad ich realizacją,

Wymagania

- średnie lub wyższe wykształcenie techniczne lub handlowe,
- umiejętności komunikacyjne oraz predyspozycja do pracy w terenie,
- bardzo dobra obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych,
- dobra organizacja pracy,
- mile widziana znajomość branży technicznej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
- prowizje procentowe od sprzedaży,
- umowa o pracę na pełny etat,
- pracę stacjonarną lub w terenie,
- szkolenia z zakresu oferowanych produktów oraz technik sprzedaży.,
- samochód służbowy, laptop i telefon.

577 077 714