274
269

Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec (wentylacja/klimatyzacja) - praca stacjonarna w siedzibie firmy

HAKOM

Wypędy, Mazowieckie

Ważna do: 01.11.2021 00:00

Opis stanowiska

HAKOM Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, zajmująca się produkcją, dystrybucją i importem urządzeń z branży HVAC.
Musisz również wiedzieć, że cenimy sobie rodzinną atmosferę i dobre relacje między współpracownikami. Jesteśmy firmą, która nie działa w pośpiechu i nie realizuje zadań ,,na wczoraj”. Zdecydowanie wolimy podejmować mocno przemyślane kroki, a każde zadanie dopinać na ostatni guzik. Jeśli odpowiada Ci taki nie-korporacyjny klimat – nie czekaj z przesłaniem CV.

Miejsce pracy: 05-090 Wypędy, ul.Zdrojowa 2

Wymagania

*wykształcenie kierunkowe handel, sprzedaż lub pokrewne,
*znajomość asortymentu branży wentylacja/klimatyzacja mile widziana,
*odpowiedzialność, sumienność, zdolności negocjacyjne,
*komunikatywność i szeroko rozumiane zdolności interpersonalne,
*biegła obsługa oprogramowania MS Office (Excel, Word, Outlook)
*obowiązkowa znajomość programu ERP WF-MAG,
*mile widziane prawo jazdy kat. B

Twój zakres obowiązków:
*bieżąca obsługa zamówień oraz nadzór nad ich realizacją (sprzedaż),
*doradztwo i przygotowywanie ofert handlowych,
*pozyskiwanie, obsługa i budowanie długotrwałych relacji z Klientem,
*promowanie marki i budowanie korzystnego wizerunku firmy na rynku.

Oferujemy

*stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
*atrakcyjne warunki płacy i premie nieograniczone limitami,
*rozwój osobisty oraz poszerzanie wiedzy technicznej,
*szkolenia oferowanych produktów oraz technik sprzedaży,
*możliwość wprowadzenia autorskich rozwiązań wspomagających efektywność sprzedaży
*wsparcie doświadczonych pracowników firmy
*elastyczny czas pracy w godzinach funkcjonowania firmy
*dodatki (telefon służbowy, ubezpieczenie, pakiety medyczne)

Nie czekaj i wyślij CV już dziś!

+48.22.8685658