265
269
226

Specjalista d.s. Serwisu Systemów Nawilżania i Klimatyzacji

Conbest Sp. z o.o.

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 03.09.2021 00:00

Opis stanowiska

Uruchomienia, przeglądy i naprawy nawilżaczy powietrza oraz klimatyzatorów typu split
Prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej
Konfigurowanie nastaw sterowników urządzeń przed wysyłką do Klientów

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku klimatyzacja / wentylacja, urządzenia elektryczne lub kierunki pokrewne
Praktyczne doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń HVAC
Dobra wiedza z zakresu elektrotechniki
Uprawnienia SEP Gr1: E do 1kV
Znajomość obsługi komputera i programów biurowych
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Prawo jazdy kat. B
Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Dodatkowe atuty
Aktualny certyfikat F-Gazy
Znajomość zagadnień pomiarów wilgotności i temperatury
Znajomość systemów automatyki budynków

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / pełny etat
Ciekawą, różnorodną pracę w stabilnej firmie istniejącej na rynku od 30 lat
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i serwisowe
Przyjazną atmosferę pracy, wyposażenie w odpowiednie narzędzia
Atrakcyjne wynagrodzenie

Prześlij CV wraz z oświadczeniem zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Conbest Sp. z o.o. , zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

12 261 95 00