265
269
226

Specjalista ds. ofertowania

HAKOM

Wypędy, Mazowieckie

Ważna do: 30.11.2020 00:00

Opis stanowiska

Czy szukasz pracy spokojniejszej niż dotychczas, w dobrze zorganizowanej firmie i miłej atmosferze? Nie chcesz w pełni rezygnować z czynnej pracy w biurze i w terenie?

Szukamy osoby na stanowisko Specjalista ds. ofertowania, którego zadaniem będzie wsparcie ofertowe działu handlowego.

Twój zakres obowiązków:
- dobór materiałów i urządzeń oraz sporządzanie ofert,
- wsparcie ofertowe/techniczne działu handlowego
- tworzenie zestawień/specyfikacji do dokumentacji projektowych,
- sporządzanie ofert obiektowych, doborów i wycen indywidualnych,
- wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców.

Wymagania

Umiejętności i doświadczenie których szukamy:
- wykształcenie kierunkowe techniczne,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- biegła obsługa pakietu Office i oprogramowania CAD,
- odpowiedzialność, sumienność, umiejętności negocjacyjne,
- znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

Jeśli interesuje Cię:
- możliwość rozwoju osobistego oraz poszerzania wiedzy technicznej,
- praca łącząca spokój biura z możliwością pracy w terenie,
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i terminowe wynagrodzenia,
- wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy,
- szkolenia techniczne i produktowe,
- niezbędne narzędzia i materiały pomocnicze

Nie czekaj i wyślij CV już dziś na adres praca @hakom.pl

Szukamy ludzi bezkonfliktowych, zdyscyplinowanych i otwartych, którzy będą rozwijać się razem z nami.

+48.22.8685658