159
145
157
135

Specjalista ds. obsługi serwisowej

FLOWAIR

Gdynia, Pomorskie

Ważna do: 28.02.2022 00:00

Opis stanowiska

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH OBOWIĄZKÓW?
- obsługa reklamacji krajowych,
- opieka i koordynacja pracy zewnętrznych serwisantów na danym regionie,
- obsługa zapytań technicznych, zapytań o części zamienne,
- obsługa systemu ERP,
- wykonywanie przeglądów oraz prostych napraw urządzeń takich jak nagrzewnice powietrza czy kurtyny powietrzne,
- współpraca z innymi działami (produkcja, logistyka, dział handlowy).

Wymagania

NIEZBĘDNE KWALIFIKACJE
- podstawowa znajomość zagadnień technicznych,
- wykształcenie techniczne,- prawo jazdy kat B
- znajomość języków (angielski, niemiecki)
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność,
- dobra organizacja pracy.
MILE WIDZIANE BĘDZIE
- znajomość programu ERP- znajomość zagadnień związanych z urządzeniami z branży HVAC,

Oferujemy

CZEGO MOŻESZ SIĘ U NAS SPODZIEWAĆ?

- wynagrodzenia dostosowanego do realizowanych zadań, wypłacanego na czas,
- pracy umożliwiającej zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji,
- dużej niezależności oraz samodzielności w działaniu,
- elastycznych godzin pracy,
- elastycznej, stabilnej formy zatrudnienia oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wsparcia ze strony doświadczonego zespołu,
- niezbędnych narzędzi pracy.

Napisz do nas