274
276
226

Product Manager

FLOWAIR

Gdynia, Pomorskie

Ważna do: 15.08.2022 00:00

Opis stanowiska

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH OBOWIĄZKÓW?
- wsparcie techniczne działu handlowego oraz exportu w zakresie podległej grupy produktowej (gł. nagrzewnice, kurtyny powietrzne),
- prowadzenie szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,
- ścisła współpraca z działem R&D w zakresie prowadzonych projektów,
- tworzenie analiz technicznych i dokumentacji technicznej,
- współpraca z działem marketingu w zakresie tworzenia materiałów marketingowych, treści na strony internetowe, artykułów do czasopism branżowych,
- opieka nad poprawnością danych w systemie ErP,
- przygotowywanie analiz trendów rynkowych,
- rozwój narzędzi wspomagających pracę innych działów (takich jak arkusze kalkulacyjne, programy obliczeniowe itp.).

Wymagania

NIEZBĘDNE KWALIFIKACJE
- wykształcenie techniczne - preferowane: Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Sanitarna, Klimatyzacja i Wentylacja,
- wiedza techniczna w zakresie urządzeń HVACR, instalacji sanitarnych oraz elektrycznych,
- doświadczenie na stanowisku Product Managera lub pokrewnym,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (prowadzenie szkoleń, research rynku i śledzenie konkurencji),
- znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym oraz umiejętność analizy danych,
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, chęć i umiejętność pracy z ludźmi,
- zdolności organizacyjne (umiejętność wyboru priorytetów, zarządzania czasem - multitasking wcale nie jest przereklamowany;)),
- umiejętność podejmowania decyzji oraz ponoszenia za nie odpowiedzialności,
- zaangażowanie - bo stawiamy na ludzi, którzy lubią to co robią i dają z siebie 100%!
MILE WIDZIANE BĘDZIE
- znajomość systemu ERP - będzie przydatna w pracy na co dzień, ale jeśli nie masz w tym doświadczenia - spokojnie, nauczymy Cię;)
- prawo jazdy kat. B - czasem może zdarzyć się konieczność pojechania do klienta.

Oferujemy

CZEGO MOŻESZ SIĘ U NAS SPODZIEWAĆ?
- wynagrodzenie dostosowane do realizowanych zadań,
- swoboda przy wdrażaniu i testowaniu nowych rozwiązań,
- pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji,
- różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne,
- elastycznej, stabilnej formy zatrudnienia oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- dobrej atmosfery pracy w młodym, zgranym zespole,
- niezbędnych narzędzi pracy,
- atrakcyjnego środowiska pracy - nowe biuro dostosowane do naszych potrzeb.

505368499