273
278
226
280

Specjalista ds. Marketingu internetowego

ELEKTRONIKA S.A.

Gdynia, Pomorskie

Ważna do: 21.06.2021 00:00

Opis stanowiska

Do głównych zadań będzie należało stałe weryfikowanie i praca nad rozwojem istniejących i nowo powstających stron WWW Spółki. Ponadto do zadań codziennych będzie należało tworzenie nowych i modyfikowanie istniejących projektów graficznych, pisanie, edycja i skład materiałów marketingowych. Dodatkowo do obowiązków należeć będzie tworzenie i rozwój baz danych, wsparcie szkoleń produktowych (stacjonarnie i online) oraz wsparcie w zakresie przygotowania i dystrybucji materiałów marketingowych w oddziałach Spółki.

Wymagania

Przynajmniej podstawowa wiedza dotycząca metod i technologii tworzenia stron W WW (HTML 5, CSS 3)
Obsługa kanałów Social Media
Znajomość SEO, SEM, Copywriting
Poczucie estetyki i umiejętne tworzenie chwytliwych sloganów marketingowych
Pisanie i edycja z tekstów (w tym dokumentacja techniczna)
Znajomość programów Photoshop, Indesign, Illustrator
Rzetelność w podejściu do realizacji powierzonych zadań
Chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji
Dobra znajomość j. Angielskiego (inne będą dodatkowym atutem)
Kreatywność oraz wysokie kompetencje komunikacyjne
Dyspozycyjność

Oferujemy

Niekończącą się ilość pracy i zadań – nie szukamy osoby tylko do jednego projektu
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wygodne, klimatyzowane biuro z dostępem do pomieszczeń socjalnych i miejscem
parkingowym
Umowę o pracę na pełny etat
Konkurencyjne wynagrodzenie
Dogodne narzędzia pracy
Pakiet socjalny
Profesjonalne wsparcie Zespołu, także IT

Aplikacje prosimy składać pod linkiem

22 2700063