226
276

Specjalista ds. koordynacji serwisu HVAC

Sescom SA

Gdańsk, Pomorskie

Ważna do: 30.04.2024 00:00

Opis stanowiska

Jesteśmy polską firmą z 15-letnim stażem na rynku - aktualnie szukamy osoby, która dołączy do nas jako Maintenance Specialist.

Do głównych zadań na tym stanowisku należy koordynacja działań, które realizujemy w obiektach naszych klientów. Naszymi klientami są sieci marek, będące liderami na rynku detalicznym - dbamy o nieprzerwane działanie ich obiektów i wspieramy realizację ich celów biznesowych. Nasze usługi realizujemy dzięki zbudowanej sieci serwisowej, oferującej klientom wiele kompetencji technicznych.
Wszystkie osoby lubiące dynamiczną pracę, przy jednoczesnej dokładności w uzupełnianiu danych, odnajdujące się w częstym kontakcie z innymi ludźmi serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Za co będziesz odpowiedzialny/a:
Koordynacja prac serwisów odpowiedzialnych za realizację przeglądów i napraw w obiektach naszych klientów.
Kompleksowa obsługa aktualnych klientów na podległym regionie: dbanie o realizację usług zgodnie z umową, rozwiązywanie bieżących problemów na obiektach klientów, tworzenie i dostarczanie ofert w odpowiedzi na zapytanie klienta o dodatkowe usługi.
Tworzenie ofert i kosztorysów dla klientów na podstawie informacji dostarczonych przez serwisy.
Weryfikacja i raportowanie w systemie wykonania przez serwis zleconego działania, wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności.
Aktywna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Doświadczenie w obsłudze klienta/koordynacji zadań w branżach technicznych lub w obszarze logistyki, spedycji.
Doświadczenie w tworzeniu kosztorysów, ofert dla obecnych klientów lub chęć wdrożenia się w takie zadanie.
Dobra znajomość pakietu MS Office, łatwość w nauce obsługi nowych systemów.
Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, serwisami oraz współpracownikami.
Umiejętność budowania trwałych relacji z klientem oraz zdolność reagowania na jego potrzeby.
Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz sprawność w określaniu priorytetów kolejności powierzonych zadań.
Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy do nauki języków obcych plus karta sportowa/prywatne ubezpieczenie na życie.
Praca realizowana jest głównie z biura Sescom, wyjazdy na obiekty klientów zdarzają się od czasu do czasu.
Indywidualny proces wdrożenia przed przejęciem obowiązków, następnie stałe wsparcie lidera.
Szkolenia techniczne teoretyczne i praktyczne pozwalające poznać specyfikę i rozwijać wiedzę w branży technicznej.
Nieformalna atmosfera pracy i pełna swoboda ubioru.
Dogodna lokalizacja (siedziba firmy znajduje się w galerii handlowej w centrum Wrzeszcza, blisko dworca SKM).
Możliwość pracy hybrydowej.