226
269

Serwisant wentylacji i klimatyzacji

Axamo

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 29.03.2018 00:00

Opis stanowiska

• Konserwacje, przeglądy, naprawy i serwisowanie systemów wentylacji i klimatyzacji
• Konserwacje, przeglądy, naprawy i serwisowanie systemów automatyki dla HVAC
• Uruchomienia urządzeń i instalacji HVAC
• Opracowywanie dokumentacji serwisowej

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne, elektryczne lub elektromechaniczne
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku około 2 lat
• Wiedza z zakresu wentylacji, klimatyzacji, automatyki, chłodnictwa
• Umiejętność lutowania twardego instalacji miedzianych (propan-tlen)
• Umiejętność budowania relacji z ludźmi, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

Oferujemy

• Stabilizację zawodową w dłuższej perspektywie
• Pracę w zgranym, młodym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycia umiejętności instalacyjnych
• Możliwość zdobycia uprawnień elektrycznych SEP, Możliwość zdobycia uprawnień freonowych F-GAZ,
• Udział w szkoleniach technicznych producentów
• Atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres m.mroczka@axamo.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."
AXAMO RECRUITMENT to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Jesteśmy łowcami talentów, którzy docierają do najlepszych kandydatów na rynku.
Z uwagą słuchamy ich oczekiwań i potrzeb, dzięki czemu potrafimy skutecznie pomóc im w znalezieniu wymarzonej pracy i realizacji celów zawodowych.

533-360-374