265
226
269

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych

LEBO recruitment HVACR

Sosnowiec, Śląskie

Ważna do: 30.04.2020 00:00

Opis stanowiska

Zapewniamy:

 ciekawą i pełną wyzwań oraz samodzielną pracę, w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

 stabilne warunki zatrudnienia w nierotującym zespole

 atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy

 wyposażenie i komplet narzędzi do pracy

 możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

 niestresująca współpraca z przełożonymi i kolegami z zespołu

Wymagania

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w serwisie klimatyzacji/chłodnictwo min. 1 rok

• ogólna znajomość zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

(agregaty wody lodowej, centrale wentylacyjne, rooftopy, szafy klimatyzacji precyzyjnej, klimatyzatory split, klimatyzatory VRF)

• prawo jazdy kategorii B (praca wymaga dużo jazdy)

• uprawnienia: SEP do do 1kW, energetyczne, gazowe i FGAZ-owe

• samomotywacja (wykonywanie pracy bez nadzoru)

• zdolności manualne (konieczne przy naprawach niespodziewanych usterek)

Oferujemy

Zapewniamy:

508070166