265
226
269

Serwisant Urządzeń Klimatyzacji, Chłodnictwa i Wentylacji

Cool Pro Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.12.2022 00:00

Opis stanowiska

Przeglądy i naprawy urządzeń klimatyzacyjnych typu Split, Multi-Split, VRF, klimatyzacji precyzyjnej, pomp ciepła oraz wentylacyjnych
Montaż urządzeń klimatyzacyjnych/chłodniczych/wentylacyjnych
Bieżąca obsługa zainstalowanych urządzeń

Wymagania

Doświadczenia na podobnym stanowisku
Praktyczne umiejętności montażu i uruchomień urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych
Umiejętności diagnozowania przyczyn awarii urządzeń
Dbałości o utrzymanie dobrych relacji z Klientem
Samodzielności oraz zaangażowania w obsłudze zgłoszeń serwisowych
Czynne prawo jazdy kat. B
Uprawnienia elektryczne SEP gr 1 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
Niezbędne narzędzia do pracy
Wsparcie kadry kierowniczej
Atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikując bezpośrednio poprzez "Aplikuj" prosimy o podawanie swojego adresu mailowego.

797748180