265
226
269

Serwisant Urządzeń Instalacji Wentylacji i Klimatyzacji

LEBO recruitment HVACR

Warszawa, Mazowieckie Gdańsk, Pomorskie

Ważna do: 24.03.2020 16:05

Opis stanowiska

Obowiązki :

- prowadzenie konserwacji i przeglądów serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych

- wykonywanie napraw i usuwanie usterek

- odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz powierzone mienie

Wymagania

- doświadczenie w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych

- mile widziane uprawnienia SEP

- podstawowa znajomość automatyki i instalacji elektrycznych

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

- gotowość do podróży krajowych

- skrupulatność, odpowiedzialność, lojalność

- dobra organizacja pracy

Oferujemy

pracę na umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia

- wpływ na planowanie czasu pracy, wysoką samodzielność

- narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy

508070166