290
268

Serwisant urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych

VENTIX Sp. z o. o.

Jaworzno, Śląskie

Ważna do: 21.07.2024 00:00

Opis stanowiska

 wykonywanie przeglądów serwisowych oraz napraw urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych i grzewczych,
 montaż nowych instalacji (klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, ogrzewanie),
 montaż instalacji elektrycznych i AKPiA.

Wymagania

 doświadczenie na podobnym stanowisku,
 uprawnienia SEP,
 prawo jazdy kat. B,
 komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
 umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
 dyspozycyjność,
 dobra organizacja pracy,
 umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy

 pracę na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
 atrakcyjne wynagrodzenie,
 narzędzia pracy,
 szkolenia,
 podnoszenie kwalifikacji przez udział w kursach specjalistycznych,
 pracę w miłym zespole.

Nie zwlekaj z decyzją, zmień życie zawodowe na lepsze, wyślij już dziś swoje CV, czekamy właśnie na Ciebie!

Do zobaczenia!

506277941