274
269
226

SERWISANT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH I KLIMATYZACYJNYCH

LEBO recruitment HVACR

Gdańsk, Pomorskie

Ważna do: 24.03.2020 18:11

Opis stanowiska

Opis stanowiska z zakresem obowiązków:
- Okresowe konserwacje urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,
- Nadzór serwisowy nad przemysłowymi instalacjami na obszarze pomorskim

Wymagania

Doświadczenie w pracy w serwisie,
- Dobra wiedza techniczna na temat urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,
- Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji,
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Praca w prężnie rozwijającej się firmie,
- Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

508070166