273
278
280
226

Serwisant urządzeń chłodniczych

Coldteam Sp. z o.o.

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 31.12.2023 00:00

Opis stanowiska

montaż urządzeń chłodniczych – głównie chillerów
przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne chillerów
przeglądy serwisowe okresowe agregatów wody lodowej
uruchomienia systemów i urządzeń
naprawy przemysłowych urządzeń chłodniczych
analiza i optymalizacja pracy istniejących systemów chłodniczych i urządzeń oraz ich przebudowa

Wymagania

wykształcenie techniczne (chłodnicze lub elektryczne/automatyka)
wiedza z zakresu chłodnictwa, elektryki, hydrauliki i automatyki przemysłowej
doświadczenie w montażu i serwisie urządzeń chłodniczych
prawo jazdy kat. B. i gotowość do podróży służbowych
chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy

Umowę o pracę na czas nieokreślony, po zakończeniu okresu próbnego.
Pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole
Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów
Samochód służbowy, komputer, telefon
Pracownicze programy socjalne i zdrowotne
Atrakcyjny system wynagrodzeń i premiowania

603818293