226
269

Serwisant Klimatyzacji Warszawa

HVAC service

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 15.07.2021 00:00

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, poszukujemy Pracownika na stanowisko:

SERWISANT KLIMATYZACJI

CV prosimy wysyłać przez formularz OLX lub mogą Państwo uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu :

601-939-188 - Artur

Wymagania

Wymagania:

doświadczenie w serwisowaniu systemów klimatyzacji;
wiedza techniczna z zakresu napraw urządzeń klimatyzacyjnych,

Mile widziane:

uprawnienia F-GAZ

Oferujemy

Oferujemy:

Umowa o pracę,
praca w młodym zespole,
możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji,
wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i zaangażowaniu.

601939188