265
269
226

Serwisant klimatyzacji i wentylacji - Kraków

HVAC service

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 23.01.2018 00:00

Opis stanowiska

Firma HVAC Service poszukuje serwisantów do klimatyzacji i wentylacji na terenie Krakowa i okolic.

Zadania:
• serwisowanie urządzeń wentylacji i klimatyzacji na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych,
• samodzielne diagnozowanie usterek i awarii urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
• wykonywanie napraw urządzeń klimatyzacji i wentylacji,
• rzetelne prowadzenie zleceń serwisowych i protokołów powykonawczych

Wymagania

• doświadczenie,
• mile widziane uprawnienia SEP ( nieobowiązkowe )
• certyfikat F-gaz,
• wykształcenie kierunkowe – mile widziane
• czynne prawo jazdy kat. B,
• brak przeciwwskazań do prac fizycznych oraz prac na wysokościach,
• dyspozycyjność,
• sumienność i chęć do pracy.

Oferujemy

• umowę o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• profesjonalne szkolenia i kursy,
• pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy bądź o kontakt telefoniczny.

697272704