273
274
226
269

Serwisant klimatyzacji

CentroClima Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 31.12.2022 00:00

Aplikuj

Opis stanowiska

Poszukujemy samodzielnego serwisanta klimatyzacji.

Wymagania

- doświadczenia w serwisie klimatyzacji i wentylacji (układy typu split, multi, VRF, centrale klimatyzacyjne, wentylacyjne)
- dyspozycyjności
- zaangażowania w powierzone obowiązki
- znajomości elektryki
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy pracę w zgranej ekipie, możliwość rozwoju zawodowego i atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i umiejętności.

Aplikuj

+48660645699

Napisz do nas

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.