265
269
226

Serwisant Klimatyzacji

HVAC FM PAWEŁ MISZCZAK

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 30.06.2022 00:00

Opis stanowiska

– Montaż i uruchamianie instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
– Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji urządzeń.
– Diagnostyka i naprawa urządzeń i instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
– Wykonywanie pomiarów w zakresie wydajności i sprawności urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
- Sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

Podstawowa wiedza w zakresie montażu instalacji elektrycznych. Wentylacyjnych, Chłodniczych.
Prawo jazdy kat. „B”
Uprawnienia energetyczne SEP do 1kV/Fgaz – dodatkowy atut.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez ustawiczne szkolenia branżowe.
Profesjonalne zaplecze techniczne.
Niezbędne narzędzia pracy takie jak: telefon, samochód.
Atrakcyjne wynagrodzenie.

609418488