274
276
226

Serwisant Klimatyzacji

LEBO recruitment HVACR

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 22.04.2020 00:00

Opis stanowiska

Docelowe zadania na stanowisku:
Obsługa serwisowa, wykonywanie napraw i przeglądów, działania w ramach obsługi gwarancyjnej, reagowania na ewentualne usterki, udział w montażu urządzeń na inwestycjach.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:
- wykształcenie w kierunku branżowym (mechanika, budowa maszyn, automatyka i robotyka, inżynieria środowiska (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo),
- doświadczenie w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych i instalacji chłodniczych mile widziane,
- znajomość podstaw elektroniki/elektrotechniki mile widziana,
- preferowane posiadanie uprawnień SEP,
- sumienność, punktualność, zorientowanie na cel i dążenie do rozwiązania problemów.

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę na umowę o pracę,
- wynagrodzenie zasadnicze i premię kwartalna od wyników pracy,
- narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer,
- możliwość korzystania z pakietu ubezpieczenia zdrowotnego,
- bardzo dobre warunki pracy (biuro, atmosfera pracy),
- możliwość korzystania ze szkoleń technicznych.

508070166