274
276
226

Serwisant klimatyzacji

HVAC service

Ważna do: 31.07.2020 00:00

Opis stanowiska

Firma Hvac Service poszukuje Serwisanta Klimatyzacji.

OPIS STANOWISKA

- serwisowanie urządzeń wentylacji i klimatyzacji na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych,
- samodzielne diagnozowanie usterek i awarii urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
- wykonywanie napraw urządzeń klimatyzacji i wentylacji,
- rzetelne prowadzenie zleceń serwisowych i protokołów powykonawczych

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie,
mile widziane uprawnienia SEP ( nieobowiązkowe )
- certyfikat F-gaz,
- wykształcenie kierunkowe – mile widziane
- czynne prawo jazdy kat. B,
- brak przeciwwskazań do prac fizycznych oraz prac na wysokościach,
- dyspozycyjność,
- sumienność i chęć do pracy.

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych
umiejętności i doświadczenia,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- profesjonalne szkolenia i kursy,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

695108180